Nowy OWES!
10 czerwca 2019
Nowe wzory dokumentów rekrutacyjnych na ścieżce finansowej – od 25.10.2019 r.
25 października 2019

Rozpoczęcie rekrutacji na ścieżkę finansową projektu „OWES dla subregionu legnicko-głogowskiego”

Szanowni Państwo,

w dniu 2 września 2019 r. opublikowany został Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w działaniach związanych ze ścieżką finansową projektu pn. „OWES dla subregionu legnicko-głogowskiego”.

Zgodnie z par. 6 ust. 2 i 3 Regulaminu:

„2. Rekrutacja Uczestników projektu zainteresowanych ścieżką finansową projektu „OWES dla subregionu legnicko-głogowskiego” rozpoczyna się 11 dnia roboczego od dnia opublikowania niniejszego regulaminu, ma charakter ciągły i trwa do 30 listopada 2020 r. lub do wyczerpania środków przeznaczonych na bezzwrotne wsparcie finansowe (dotację) i/ lub wsparcie pomostowe w formie finansowej.

3. Ocena formularzy rekrutacyjnych rozpoczyna się w rundach cotygodniowych, w każdy pierwszy dzień roboczy w następnym tygodniu po złożeniu formularzy, z zastrzeżeniem, iż pierwsza runda trwa 21 dni kalendarzowych.”

Wszystkie osoby i podmioty zainteresowane udziałem w ścieżce finansowej projektu prosimy o zapoznanie się z dokumentami dostępnymi w zakładce „Dokumenty do pobrania”.

W przypadku pytań związanych z udziałem w projekcie, prosimy o kontakt z p. Pauliną Piwowarczyk – Doradczynią ds. naboru (tel. 76 862 58 25, mail.: paulina@lsio.org.pl).

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!!!
Zespół DOWES w Legnicy

 

Skip to content